best free website templates

KONSEKUTYWNE I SYMULTANICZNE

W zależności od Państwa potrzeb, realizuję tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne oraz szeptane, w kombinacji z językiem polskim lub angielskim, w następujących językach:
:: serbski (przysięgłe i zwyczajne)
:: chorwacki (zwyczajne)
:: czarnogórski (zwyczajne).

Dysponuję wykwalifikowanymi współpracownikami, z którómi współdziałam przy tłumaczeniach kabinowych oraz przy obsłudze większych wydarzeń, gdzie konieczna jest obecność więcej niż jednego tłumacza. Obsługuję zarówno konferencje, jak i wyjazdy biznesowe, negocjacje, wizyty studyjne, szkolenia itp.

Tłumaczenia ustne realizowane są w tzw. blokach tłumaczeniowych (pakiet 4 godzin), a ich koszt zaczyna się już od 100 zł netto/h. Ze względu na specyfikę tego typu zleceń każde podlega indywidualnej wycenie.

ZWYCZAJNE I PRZYSIĘGŁE

Starannie i na czas - tak w skrócie można opisać mój sposób realizacji zleceń tłumaczeń pisemnych. W zakresie tłumaczeń zwyczajnych oferuję usługi w zakresie języków: serbskiego, chorwackiego i czarnogórskiego, natomiast w zakresie tłumaczeń uwierzytelnionych (przysięgłych) wykonuję tłumaczenia w zakresie języka serbskiego. W obszarze pozostałych języków byłej Jugosławii dysponuję gronem zaufanych współpracowników, którzy są w stanie zrealizować takie tłumaczenie.

W zakresie tłumaczeń pisemnych ceny rozpoczynają się już od 45 zł netto za stronę obliczeniową (1800 znaków ze spacjami) za tłumaczenie zwyczajne oraz od 80 zł netto za stronę obliczeniową (1125 znaków ze spacjami) za tłumaczenie poświadczone (przysięgłe).

16 mln KLIENTÓW NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Postępująca prywatyzacja, pęd do przyciągania inwestycji zagranicznych, wysokie bezrobocie gwarantujące niskie koszty pracy przy jednocześnie dobrze wykształconym i bogacącym się społeczeństwie - to idealne warunki do ekspansji na rynki Bałkanów Zachodnich. Aby jednak ta okazała się sukcesem, należy wiedzieć jak uniknąć pułapek i znać sposoby na rozmowy z urzędnikami, które zaprowadzą do sukcesu, a nie na manowce. Tutaj z pomocą przychodzi moje wieloletnie doświadczenie we współpracy z bałkańskimi podmiotami, tak z sektora prywatnego jak i państwowego. 

Pomogę Państwu nawiązać owocne kontakty, wskażę interesujące kierunki rozwoju, podpowiem jak kształtować relacje z lokalnymi partnerami, czy wesprę w pozyskaniu pracowników. 

Dotychczas miałem przyjemność realizować zlecenia - jako wykonawca lub podwykonawca - m.in. dla takich Klientów jak:
Senat RP, Państwowa Komisja Wyborcza, Urząd Miasta Szczecin, Policija Crne Gore, CETC Route 65, Wyższa Szkoła Europejska im. ks. J. Tischnera, Radio-Televizija Srbije, Euroscript, FIAT Auto Poland, Groupe Roullier, Timac AGRO, Festiwal Demoludy i wielu innych ...

© Copyright Balkan Group
Created with Mobirise - All Rights Reserved